Engelsiz TV

SENİN TELEVİZYONUN…

MODERN KLEOPATRA LİNET BOSTANCIYI SALLADI…

2 min read

KENDİMİ TÜRK GİBİ HİSSEDİYORUM… BEN TÜRKÜM… MÜZİK DÜNYASININ KLEOPATRASI OLMA ÖZELLİKLERİNE EN ÇOK BEN YAKINIM…

BEYONCE, RİHANNA , MODANNA TARAFINDAN YAPILAN VE DÜNYACA ÜNLÜ STARLAR ARASINDA BİR AKIM OLAN KLEOPATRA İMAJI AKIMINI LİNET BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ SAHNESİNE TAŞIDI.

LİNET’TEN ALKIŞLANACAK HAREKET TÜM KONSER GELİRİNİ MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞLAYACAK.

Ünlü yıldız Linet Büyük şova imza attığı Harbiye Konserinin ardından Bostancı Gösteri merkezinde verdiği konserine Selim Akar tarafından yapılan Kleopatra imajı ile taht ile çıkarak kural bozmayarak büyük şova imza attı..

Konserine saatler kala hayranlarının hınca hınç doldurduğu Bostancı konserinde izdiham yaşanan Linet 2,5 saatlik repertuarıyla, 2500 kişiye müzik ziyafeti sundu. Bostancı konseri için orkestrasındaki enstrüman sayısını artıran Linet 3 ay öncesinden başlayan dev konserinde 30 kişilik ekip çalıştı.

Bostancı konserinin ilk bölümünde sahne alan Rubato’nun sahnesine konuk olan Linet Rubato grubu ile Ölüyorum Kederimden, Vazgeçtim isimli şarkılarda birlikte düet yaptı. Geliri Mehmetçik vakfına bağışlanan Bostancı Konserinde “Memleketim” şarkısını Türk bayrakları eşliğinde yorumlayan Linet ; belki başka bir ülkede doğmuş olabilirim ama ben kendimi Türk gibi hissediyorum. Türküm dedi. Bu konser diğer konserlerimden benim için çok daha anlamlı aldığınız her bilet buradan Mehmetçik vakfına bağışlanacak olması benim için ayrı bir gurur ,Barış Pınar harekatındaki ülkemiz için görevde olan Aslan Mehmetçiklerimizin sonuna kadar yanındayım dedi.

Kleopatra imajı hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Linet’e bu imajın daha önce Madonna ,Beyonce, Rihanna tarafından yapıldığı hatırlatılınca bu dünyaca bilinen bir İmaj akımıdır. Bu İmaj Selim Akar tarafından yapıldı.

Birçok dünya starının yaptığını biliyorum ama Ben Divamız Bülent Ersoy’un yaptığını hatırlıyorum ona da çok yakışmıştı. Beyonce,Rihanna, Madonna ‘ya karşı divamız ve ben bu imajla ve sesimizle meydan okuyoruz diyerek espri yaptı.

Kleopatra’nın güzelliğinden çok karizmasının konuşulduğu , 7 dilde şarkı söylediği , sesini enstrüman gibi kullandığı hatırlatılınca bu özellikler biraz benzer geldi dedi. Güzellik göreceli bir kavramdır ama karizmam sağlamdır derken bu özellikler ve yetenekler düşünüldüğünde bu imaja yani Kleopatra imajına en uygun isim ben oluyorum sanırım takdir sizin dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir