Engelsiz TV

SENİN TELEVİZYONUN…

Form Assist’ten ödüllü Squat Challenge…

2 min read

Sağlıklı yaşam asistanı Form Assist, formunu korumak ya da forma girmek isteyenler için eğlenceli bir aktivite sunuyor. Uygulamanın ücretsiz egzersizler bölümünde yer alan Squat Challenge programını tamamlayan herkes bir aylık kişiye özel egzersiz programı kazanacak.

Squat yapmayan kalmasın! Form Assist, günde yalnızca birkaç dakika ayırarak herkesin kolayca katılabileceği aktivite ile yoğun tempoda bile bireylerin sağlığı için zaman ayırmaya başlamalarını amaçlıyor.

11 Eylül 2019 – Sağlıklı yemekler yemeyi keyifli hale getiren ve egzersiz yapmayı kolaylaştıran, özel antrenörler ve beslenme uzmanlarıyla ceplere giren Form Assist, Squat Challenge etkinliği ile katılımcılarına özel egzersiz programı hediye ediyor.

İnsanların her zaman ve her yerde diyetisyen ve antrenör desteği almasını sağlayan mobil sağlıklı yaşam asistanı Form Assist kilo vermeyi ve vücudunu şekle sokmayı hedefleyen, iyi görünmeyi ve sağlıklı yaşamayı isteyen herkesin kolayca kullanabileceği uygulaması ile yaz sonrası fit kalmayı isteyenler için eğlenceli aktiviteler sunuyor.

Ücretsiz olarak indirilebilen Form Assist uygulamasının ücretsiz egzersizler bölümünde yer alan birkaç dakikalık Squat Challange hedeflerini 7 gün boyunca yerine getiren herkes bir aylık kişiye özel hazırlanan egzersiz programını kazanabilecek. Sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırmayı hedeflemek üzere oluşturulan mobil uygulama Form Assist ile zamana yenik düşmemek ve sağlığınıza gereken özeni göstermek artık sizin elinizde.

S

Form Assist Hakkında

İnsanların kalıcı sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinebilmelerini sağlamak amacıyla hizmet sunan mobil uygulama Form Assist, kullanıcılarının uzmanlardan birebir destek almalarına imkan sunmaktadır. Bünyesindeki beslenme uzmanları ve spor eğitmenleri ile kullanıcıların mevcut durumlarını analiz eden Form Assist kişiye özel beslenme ve egzersiz programları hazırlamaktadır.

Kullanıcılar uygulama üzerinden beslenme düzenlerini ve egzersizlerini takip ederek raporlamakta ve bu veriler uzmanlar tarafından takip edilmektedir. Sunduğu kolay kullanım ve mobilite sayesinde insanların her yerde ve her zaman sağlıklı yaşam tercihlerine sadık kalabilmelerine destek vermektedir. https://formassist.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir